DOMOFONY

Firma Miwi Urmet

Firma Miwi-Urmet Sp. z o.o. mieszcząca się w Łodzi, jest producentem nowoczesnych zabezpieczeń osób i mienia. Oferuje pełen asortyment urządzeń w zakresie analogowych i cyfrowych systemów domofonowych.

Asortyment Miwi-Urmet jest produkowany zgodnie ze światowymi standardami jakości, posiada również niezbędne certyfikaty obowiązujące na polskim rynku.
Więcej na stronie producentów :

https://miwiurmet.pl/produkty-2

  • Firma Commax

Koreański koncern, który od blisko 40 lat specjalizuje się w produkcji domofonów, videodomofonów, systemów inteligentnego budynku oraz telewizji przemysłowej.

Dzięki rozwojowi nowych technologii firma powiększyła swoją ofertę o nowe zintegrowane funkcje czyniąc nowe systemy komunikacyjne bardziej komfortowymi.Więcej na stronie producentów : https://www.gde.pl/


Firma Laskomex

Firma Laskomex istnieje od 1985r. Od początku swojej działalności nastawiona była na wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. Firma rozpoczynała swoją działalność jako producent profesjonalnych systemów mikroprocesorowych znajdujących zastosowanie głównie w procesach przemysłowych. Produkowane w tym okresie urządzenia wykorzystywane były między innymi w przemyśle lotniczym i fonograficznym. W 1991 roku wyprodukowane zostały pierwsze unifony i bramofony do systemów domofonowych.

Dziś firma Laskomex posiada na swoim koncie 25 letnie doświadczenie, liczne wyróżnienia i stabilną pozycję na rynku. Produkowane przez nią urządzenia zabezpieczają domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe.


Więcej na stronie producentów : 

http://www.laskomex.pl/produkty/produkty.php

Firma ACO

Firma ACO została założona w 1996 roku w Poznaniu jako firma produkująca urządzenia elektroniczne. Obecnie firma ACO jest jednym z wiodących w Polsce producentów central domofonowych do budownictwa wielorodzinnego.

Więcej na stronie producentów : 

https://www.aco.com.pl/