BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe są doskonałym rozwiązaniem przeznaczonym do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych oraz wszelkich obiektów użytkowych. Produkty oferowanych przez nas firm są nowoczesne i estetyczne. Cechują się dużą funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Współpracujemy z największymi firmami w województwie lubelskim, oferując produkty najwyższej jakości i profesjonalny serwis.


Bramy segmentowe

 Bramy przemysłowe otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu. Jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium bądź w kombinacji stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem.

KATALOG ONLINE :

https://www.wisniowski.pl/images/foldery-online/pl/f17-pl-bramy-przemyslowe-wisniowski/

Więcej na stronie producentów :

https://www.hormann.pl/przedsiebiorcy/bramy-przemyslowe/przemyslowe-bramy-segmentowe/

https://www.wisniowski.pl/dla-przemyslu/bramy-i-systemy

Bramy rolowane i kraty rolowane

Genialnie prosta konstrukcja bram i krat rolowanych z aluminium i stali składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które stale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązania zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali.

Więcej na stronie producentów :

https://www.hormann.pl/przedsiebiorcy/bramy-przemyslowe/bramy-i-kraty-rolowane/

https://www.wisniowski.pl/dla-przemyslu/bramy-i-systemy

Bramy szybkobieżne


Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

Więcej na stronie producentów :

https://www.hormann.pl/przedsiebiorcy/bramy-przemyslowe/bramy-szybkobiezne/