BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe zamykają pomieszczenia w sposób estetyczny oraz bezpieczny 

Ogromna gama produktów pozwala dobrać bramę do każdego pomieszczenia, uwzględniając wszelkie Państwa potrzeby. W naszej ofercie posiadamy :

Bramy segmentowe 


Przystosowane do użytku domowego, są wygodną, komfortową i bezpieczną propozycją dla budownictwa jednorodzinnego. Cechami takich bram są między innymi oszczędność miejsca, gdyż bramy otwierają się pionowo do góry, zajmują niewielką przestrzeń boczną kilkunastocentymetrową oraz małą przestrzeń pod sufitem, dając prawie pełne światło przejazdu. Kształt otworu nie jest istotny podczas montażu bramy, dlatego nadaje się często do niestandardowych pomieszczeń. Bramy są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki zainstalowanym uszczelkom zwiększającym ich szczelność. Panel ocieplony pianką poliuretanową grubości około 40mm lub 60mm, sprawia, że brama jest izolowana termicznie. Szeroka gama struktur powierzchni zewnętrznych, różne przetłoczenia i ogromny wybór kolorystyczny paneli malowanych na dowolny kolor RAL lub oklein drewnopodobnych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Przyozdobienie bramy w elementy ze stali nierdzewnej lub szkła sprawiają, że brama nosi cechy nowoczesnego designu.

KATALOG ONLINE :

https://www.wisniowski.pl/images/foldery-online/pl/f13-pl-bramy-garazowe-segmentowe-wisniowski/#page=1 

https://www.wisniowski.pl/images/foldery-online/pl/f11-pl-PRIME-nowa-generacja-bram-segmentowych-wisniowski/#page=1

Więcej na stronie producentów :
https://www.hormann.pl/prywatni-inwestorzy/bramy-garazowe/bramy-segmentowe/

https://www.wisniowski.pl/dla-domu/bramy-garazowe

Bramy uchylne

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali : z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna.

Więcej na stronie producentów :
https://www.hormann.pl/prywatni-inwestorzy/bramy-garazowe/bramy-uchylne/

https://www.wisniowski.pl/dla-domu/bramy-garazowe

Bramy rolowane

Rolowana brama garażowa dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub niewielką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę rolowaną na zewnątrz. Brama standardowo wyposażona jest w napęd, umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie jest wyposażone w przycisk sterujący.

Więcej na stronie producentów :

https://www.hormann.pl/prywatni-inwestorzy/bramy-garazowe/bramy-rollmatic/

https://www.wisniowski.pl/dla-domu/bramy-garazowe

Bramy rozwierne

https://www.wisniowski.pl/dla-domu/bramy-garazowe/bramy-rozwierne