Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „ VENTA ” Spółka z o.o. w Lublinie jest jedną z największych firm w województwie lubelskim zajmującą się sprzedażą, montażem oraz serwisem bram, drzwi przydomowych, przemysłowych oraz przeciwpożarowych, szlabanów, ogrodzeń, automatyki bramowej, domofonów i wideodomofonów.

Firma powstała w 1988 roku, od tej chwili działa nieprzerwanie, co gwarantuje Państwu ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy przez ponad 30 lat.

Stawiamy na solidność i estetykę wykonania usług. Naszym priorytetem jest zadowolony klient. Służymy państwu fachowym doradztwem w zakresie montażu i doboru sprzętu.
Opieramy się na sprawdzonych produktach znanych firm.
W realizowanych przez nas usługach dbamy o wysoką jakość działania. Kierując się oczekiwaniami klientów sukcesywnie wprowadzamy starannie weryfikowane pod kątem jakości oraz terminowości dostaw nowe produkty. Tylko u nas znajdziecie Państwo solidne bramy segmentowe garażowe i przemysłowe renomowanego polskiego producenta WIŚNIOWSKI którego jesteśmy partnerem handlowym jak i również niemieckiego producenta HÖRMANN. Ponadto współpracujemy z uznanymi producentami jak : FAAC, NICE, CAME, SOMFY, BFT, DTM, ACO, LASKOMEX, COMMAX, VIDOS, Miwi-Urmet

Jesteśmy liderem na rynku województwa lubelskiego w branży usług domofonowych. Wykonujemy wiele montaży oraz modernizacji. Obsługujemy większość abonentów na terenie Lublina, Świdnika i okolic. Większość z nich ma podpisaną umowę z naszą firmą na stałą obsługę konserwacyjną.

Liczymy, że strona ta ułatwi Państwu kontakt z nami, a także zapozna Państwa z ofertą naszej firmy.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy !