produkty

Ogrodzenia posesyjne Wiśniowski

Harmonijne dopasowanie do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu możliwe jest dzięki modułowej budowie systemu ogrodzeniowego. W jego skład wchodzą: bramy (przesuwne, dwuskrzydłowe), segmenty, furtki oraz słupy. Można je dowolnie komponować i zestawiać.

Długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji gwarantuje cynkowanie ogniowe wszystkich elementów ogrodzenia. Dodatkową ochronę powierzchni i estetyczny wygląd gwarantuje malowanie proszkowe.

Rozmaitość form i wzorów pozwala na dostosowanie ogrodzenia do architektury otoczenia. Elementy ogrodzeń są dostępne z wypełnieniem oferowanym w sześciu systemach: CLASSIC, VARIO, STYLE, PREMIUM, LUX i MODERN. W szerokiej gamie kolorów, w wymiarach typowych lub na zamówienie.

 

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE:

 

TRWAŁOŚĆ NA LATA

10_lat_gwWszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONA

dbamy_o_srCynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

duplexPołączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

tarczaProces cynkowania jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

KOLORYSTYKA:

Kolory standardowe:

Kolory niestandardowe:

Kolory specjalne:

Inne kolory RAL:

Inne kolory RAL

 

System CLASSIC:

WZORY:

STANDARDOWE ZAKOŃCZENIA:

ZASTOSOWANIE:

 

System VARIO:

WZORY:

RODZAJE GROTÓW:

ZASTOSOWANIE:

 

System STYLE

WZORY:

RODZAJE GROTÓW:

ZASTOSOWANIE:

 

System PREMIUM

WZORY:

RODZAJE GROTÓW:

ZASTOSOWANIE:

 

System LUX

WZORY:

RODZAJE GROTÓW:

ZASTOSOWANIE:

 

System MODERN

WZORY:

ZASTOSOWANIE:

Zostaw swój numer

nasz specjalista
oddzwoni do CiebieJeżeli chcesz, zadzwoń teraz

81-745-89-85
81-745-89-86  


lub napisz:

bramy@venta.pl