O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „VENTA” Spółka z o.o. w Lublinie jest jedną z największych firm o województwie lubelskim zajmującą się sprzedażą i montażem bram, szlabanów, ogrodzeń, automatyki bramowej, domofonów i wideodomofonów.

 

Firma powstała w 1988 roku, od tej chwili działa nieprzerwanie, co gwarantuje Państwu ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy przez ponad 25 lat.

 

Stawiamy na solidność i estetykę wykonania usług. Naszym priorytetem jest zadowolony klient. Służymy państwu fachowym doradztwem w zakresie montażu i doboru sprzętu. Opieramy się na sprawdzonych produktach znanych firm. W ofercie posiadamy urządzenia i materiały instalacyjne w konkurencyjnych cenach.

 

Kierując się oczekiwaniami klientów sukcesywnie wprowadzamy starannie weryfikowane pod kątem jakości oraz terminowości dostaw nowe produkty. Tylko u nas znajdziecie Państwo solidne bramy segmentowe garażowe i przemysłowe renomowanego niemieckiego producenta HÖRMANN, którego jesteśmy partnerem handlowym. Ponadto współpracujemy z uznanymi producentami jak: WIŚNIOWSKI, FAAC, NICE, CAME, SOMFY, BFT.

 

Jesteśmy liderem na rynku województwa lubelskiego w branży usług domofonowych. Wykonujemy wiele montaży oraz modernizacji. Obsługujemy większość abonentów na terenie Lublina, Świdnika i okolic. Większość z nich ma podpisaną umowę z naszą firmą na stałą obsługę konserwacyjną.

 

W realizowanych przez nas usługach dbamy o wysoką jakość działania. Wykorzystujemy tylko markowe urządzenia domofonowe polskich i zagranicznych producentów takich jak Laskomex, Cyfral, Mifon, Miwi-Urmet, Commax, ACI Farfisa, ACO. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z wysokiej jakości urządzeń i wykonania instalacji.

 

Bramy, napędy, domofony, które wykonujemy można podzielić na następujące kategorie:

 

  • Sprzedaż
  • Montaż
  • Naprawa
  • Modernizacja
  • Konserwacja

 

Jest to kompleksowa oferta usług, dzięki temu mamy pewność, że sprostamy Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

 

Liczymy, że strona ta ułatwi Państwu kontakt z nami, a także zapozna Państwa z ofertą naszej firmy.

 

Zapraszamy do współpracy.

skontaktuj się z nami


mapa dojazdu

ul. Grygowej 25A
20-260 Lublin

 

tel (081) 745 89 85
fax (081) 745 89 86

 

godziny otwarcia

Dni powszednie: 8-16
Sobota, Niedziela - Nieczynne

zaufali nam

 


więcej

Jesteśmy partnerem handlowym firm

współpracujemy również z innymi uznanymi producentami takimi jak:

FAAC, NICE, CAME

Zostaw swój numer

nasz specjalista
oddzwoni do CiebieJeżeli chcesz, zadzwoń teraz

81-745-89-85
81-745-89-86  


lub napisz:

bramy@venta.pl