produkty

Do bram garażowych

hormann-150Hörmann – wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas „wolny przejazd”. W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu. Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku – napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

horman_naped

Link do strony producenta: www.hormann.pl

 

Wiśniowski logo

Wiśniowski – Automaty Optimum i Optimum Eko przeznaczone są do bram garażowych segmentowych i uchylnych. Napędy poruszają się po szynie z listwą zębatą, zasilane są napięciem 24V, mają możliwość regulacji mocy, posiadają funkcję łagodnego startu i zatrzymania (dla bram segmentowych) oraz automatycznego zamknięcia.

Wiśniowski Mido

Link do strony producenta: www.wisniowski.pl

 

faac_logo

Faac – siłowniki FAAC są przeznaczone do bram przydomowych na jeden i dwa samochody jak i do garaży zbiorczych na małe osiedla. Nowe napędy FAAC D600 i D1000 mają nowoczesny wygląd pasujący nawet do najbardziej wykwintnego garażu. Nylonowa opatentowana podstawka automatu zapewnia szybki montaż siłownika przy suficie garażu, redukując czas instalacji nawet o 40%.

Dodatkową funkcją nowego napędu garażowego FAAC jest to, że w obudowie znajduje się żarówka, która przy uruchomieniu automatu oświetla pomieszczenie przyjemnym światłem. Przy montażu nowego napędu nie są również wymagane dodatkowe fotokomórki bezpieczeństwa, gdyż sam napęd posiada w sobie elektroniczny moduł przeciwzgnieceniowy, który programowany jest automatycznie podczas cyklu otwierania i zamykania drzwi garażowych.

Moduł zapamiętuje siłę potrzebną do zamknięcia bądź otwarcia bramy i w chwili, gdy ta siła przekracza zaprogramowany próg następuje zatrzymanie bramy podczas otwierania i odwrócenie ruchu bramy podczas zamykania. Wszystko jest zgodne z normami bezpieczeństwa gwarantowanymi przez powszechnie uznane na świecie instytucje. Dodatkową zaletą siłowników jest również to, że nie wymagają one uziemienia, przez co są łatwiejsze w montażu bo nie wymagają wielu przeróbek a także dodatkowych kabli, które są niezębne przy standardowych siłownikach garażowych.

faac_naped

Link do strony producenta: www.faac.pl

 

nice_logo

Nice – innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Łatwe w instalacji i użytkowaniu mogą zautomatyzować bramę garażową.

Niezawodność, kompleksowa oferta i unikalne wzornictwo automatyki do bram Nice to cechy, za które klienci cenią firmę od lat. Automatyczna brama garażowa Nice znacznie podniesie komfort i wygodę każdego użytkownika.

Automatyczna brama Nice to gwarancja cichej i płynnej pracy, dzieje się tak, gdyż w napędach zastosowano siłowniki wyposażone w pasek zbrojony.

nice_naped

Link do strony producenta: www.nice.pl

 

came_logo

Came – automaty typu trakcyjnego są silne, uniwersalne i świetnie adoptują się do większości nowoczesnych bram garażowych. Są dostarczane w komplecie z oświetleniem wspomagającym. VER jako elektroniczne urządzenie jest perfekcyjnie zintegrowane, łatwe w użyciu oraz solidne, zgodnie z tradycją CAME.

came_naped

Link do strony producenta: www.came.pl

Zostaw swój numer

nasz specjalista
oddzwoni do CiebieJeżeli chcesz, zadzwoń teraz

81-745-89-85
81-745-89-86  


lub napisz:

bramy@venta.pl