produkty

Bariery drogowe

faac_logo

Słupek drogowy – model J275 jest metalowym cylindrem charakteryzującym się bardzo dużą wytrzymałością na uderzenia i działanie czynników atmosferycznych. Posiada wbudowany mechanizm tłokowy, który wprawia cylinder w ruch po odebraniu odpowiedniego sygnału z jednostki sterowania. Słupek instalowany jest pod nawierzchnią drogi. Jego zadaniem jest skuteczne zniechęcenie do ruchu i/lub parkowania w niedozwolonych miejscach.

Słupki chowane mają wiele różnych zastosowań: mogą wyznaczać obszary dostępne tylko dla pieszych zarówno w godzinach szczytu, jak i na stałe, mogą pozwalać na wjazd i/lub wyjazd do/z określonych stref tylko tym osobom, które mają stosowne zezwolenia (np. właścicielom sklepów, mieszkańcom, gościom hotelowym, użytkownikom garaży, taksówkarzom, kierowcom samochodów wynajmowanych oraz właścicielom parkingów). Ponadto, słupki te mogą wyznaczać parkingi dla samochodów oraz place i ścieżki dla pieszych tworzone na poboczach dróg.

FAAC_traffic_bollard_3_stages

Słupki firmy FAAC montowane przy Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie:

Faac_slupek_02-600

Szczegółowe informacje dotyczące produktów firmy FAAC dostępne są na stronach: www.faac.pl

came_logo

Came CAT – opatentowanym przez firmę Came produktem jest zapora łańcuchowa CAT. Jest to unikalny produkt do zabezpieczania wjazdów i wielu miejsc parkingowych. Zapory łańcuchowe Came CAT umożliwiają zabezpieczenie przejazdu lub miejsc parkingowych o szerokości do 16 m. Występują dwie wersje produktu, pierwsza z silnikiem zasilanym napięciem 230V, druga przeznaczona do pracy intensywnej z silnikiem niskonapięciowym 24V. Głównymi zaletami produktu Came CAT jest możliwość zabezpieczenia szerokich wjazdów (16 m), a także estetyka produktu, który bardzo dobrze pasuje do obiektów zabytkowych oraz innych obiektów wymagających architektonicznie, do których nie pasują nowoczesne szlabany. Came CAT posiada funkcję automatycznego zamykania po upływie określonego czasu od otwarcia. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania urządzenie wyposażono w czujnik amperometryczny, który po wykryciu przeszkody wstrzymuje ruch.

came bariera cat-600

Came Unipark 24V – automatyczna zapora parkingowa w wygodny sposób, przy użyciu pilota, szybko odblokowuje i zablokowuje pojedyncze miejsce parkingowe. Najpopularniejszym produktem tego typu w Polsce jest Came Unipark. Automatyczna blokada parkingowa posiada czujnik amperometryczny, który reaguje na wykrycie przeszkody. Zapewnia to większe bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku blokady Came Unipark jej szerokość może wynosić 35 cm lub 80 cm, w zależności od zastosowanej blokady. Silnik zasilany jest bezpiecznym napięciem 24V.

came_UNIPARK_dis-600

Ręczne blokady parkingowe – występują w wielu modelach. Wszystkie są atrakcyjne cenowo i różnią się od siebie konstrukcją. Lepsze wersje zamykane są na zamek patentowy. Blokady powinny być wymalowane odpowiednią farbą odbijającą światło i dodatkowo oznakowane nalepkami ostrzegawczymi. Dla trwałości powłoki blokady ręczne również powinny być ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Również w przypadku ręcznych blokad parkingowych dobrze jest wstawić trwałe zapory między miejscami parkingowymi.

came_reczna-zapora

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.came.pl

Zostaw swój numer

nasz specjalista
oddzwoni do CiebieJeżeli chcesz, zadzwoń teraz

81-745-89-85
81-745-89-86  


lub napisz:

bramy@venta.pl